جدیدترین اخبــــار

 
«گوهرشاد»، تنها مسجد بزرگ جهان با پایه‌گذاری یک بانوی فرهیخته و نیکوکار  
 
با تلاش برگزیده جایزه جهانی گوهرشاد سرکار خانم خدیجه نیزاری  
 
قرائت صلوات خاصه حضرت رضا عليه السلام توسط نابغه قرآنی نوجوان خانم حنانه خلفی و زمزمه ی عاشقانه حاضران در مراسم دومین دوره جایزه جهانی گوهرشاد  
 
به گزارش خانم خدیجه نیزاری عضو محترم مجمع خیرین کشور و برگزیده جایزه جهانی گوهرشاد اقدامات زیر تا کنون برای زلزله زدگان مناطق غربی کشور  
 
تابلوی نقاشی مزین به نمای مسجد گوهرشاد و فضای اطراف آن توسط بانوی هنرمند شیرازی به موزه آستان قدس رضوی اهدا شد.  
 
لعبت گرانپایه با انجام ۵۴ هزار ویزیت و ۱۵۰۰ جراحی رایگان در مناطق محروم که جایزه جهانی گوهرشاد را از آن خود کرده از جمله مهمانانی است که در برنامه با وی گفتگو می شود و بخش هایی از اعمال جراحی که توسط او انجام شده است در برنامه پخش می شود.  
 
جایزه جهانی گوهرشاد بهانه‌ای شد تا به سراغ زنانی که آن را دریافت کرده‌اند، برویم؛ اما اتفاق ویژه‌ و متفاوتی در خانه «مهری یزدانی» برای‌مان رخ داد!  
آستان قدس رضوی برگزار می کند 
اربعین و زنان عاشورایی  
خدیجه نیزاری برگزیده جایزه جهانی گوهرشاد 
خدیجه نیزاری برگزیده جایزه جهانی گوهرشاد و مشاور رییس سازمان نوسازی مدارس کشور در امور بانوان درباره عملکرد بانوان در امر مقدس مدرسه سازی گفت: طبق آخرین آمار سال 95، در سطح کشور 28 هزار و 162 خیر مدرسه ساز داریم که از این میان 4 هزار و 966 نفر خانم، 19 هزار و 291 نفر آقا و مابقی اشخاص حقوقی هستند.  
توسط برگزیده جایزه جهانی گوهرشاد ؛ خانم زهرا گیتی نژاد 
 در روزهای آغازین سال تحصیلی خانم زهرا گیتی نژاد، برگزیده جایزه جهانی گوهرشاد، با یاری خیرین توانست ۵ پروژه خود را در سیستان و بلوچستان افتتاح کند. این مدارس در شهرستان‌های نیک‌شهر و سرباز واقع هستند.  

نهـــــادهـای همکـارمـا