1395/10/11 شنبه

خانم دکتر لعبت گرانپایه

دکتر لعبت گرانپایه متولد محلات سال 1343 متخصص جراح عمومی ایشان اکنون به عنوان عضو هیأت علمی و استادیار گروه جراحی در بخش جراحی 4 بیمارستان سینا مشغول به کار می‌باشند.
دکتر لعبت گرانپایه
متولد محلات سال 1343
متخصص جراح عمومی
ایشان اکنون به عنوان عضو هیأت علمی و استادیار گروه جراحی در بخش جراحی 4 بیمارستان سینا مشغول به کار می‌باشند.
معاونت آموزشی بیمارستان سینا از اردیبهشت 1379 تا مهر 1380
ایشان بیش از 17 پایان نامه رزیدنتی و دانشجویی را راهنما و داور بوده است. بیش از 20 مقاله داخلی و خارجی مشارکت در تالیف دو کتاب داشته و نزدیک دو سال معاونت آموزشی بیمارستان سینا و بیش از 2 سال مسئول امتحانات رزیدنتی بوده است.
ایشان از سال 90 طی دعوتی که از طرف نظام پزشکی داشته و به گفته خودش بخش دوم آرزویش یه واقعیت نزدیک شد و آن شرکت در گروه مدد (مجمع داوطلبان درمانگر ) بود که با شادی تمام پذیرفت. مجموعه افراد در تخصص های مختلف داوطلبانه بدون هیچ دریافتی به مناطق محروم اعزام و اقدام به ویزیت و جراحی رایگان نموده و پس از دوسفر به دبیری گروه انتخاب شد تاکنون 27 سفر به مناطقی که به لحاظ راه و دسترسی به تخصص ها در محرومیت قرار داشته اند انجام شده است که بیش از 54 هزار ویزیت رایگان و بیش از 3500 جراحی رایگان در زمینه جراحی زنان ارتوپدی اورولوژی و چشم و گوش و حلق و بینی و دندانپزشکی انجام شده است ضمن این سفر ها در مناطقی مثل ورزقان که زلزله هم شده بود به کمک برخی از همکاران دیگر اقدام به تهیه لباس و نان نموده و در این منطقه ضمن ویزیت توزیع شد در منطقه چارک و پارسیان هم علاوه بر ویزیت کارگاه آموزشی اسکرینینگ سرطان پستان هم برگزار کرد که مورد استقبال و استفاده بانوان قرار گرفت.
آرزو و همت والای ایشان در امر آموزش و آگاهی رسانی بانوان در مورد شایعترین و مرگ آور ترین بیماری آنها یعنی سرطان سینه قابل تقدیر است. وی در راستای اجرایی کردن این آرزو؛ در سال 86 کانون سبا (سلامت بانوان ایران ) را با دوستان به ثبت وزارت کشور رسانده و تا کنون بیش از 65 کارگاه آموزشی اسکرینینگ سرطان پستان در تهران و سایر استانهای کشور در دانشگاه ها و نهاد ها و حوزه و آموزش و پرورش و. .. برگزار کرده است.
دانلود فایل:
خانم گرانپايه.mp4
حجم فایل: 4.74 MB
 
میر عبدالامیر مقدم نیا دزفولی زند
0
0
1397/6/3 14:22:43
خیلی جملات در ذهن دارم..... از صمیم قلب بر شما درود می فرستم و به وجود نیکو خانمی چون شما بر خود و تک تک اعضای خانواده بزرگ ایرانی افتخار می کنم .
ناشناس
0
0
1397/6/3 19:55:26
درود بر شما و سرکار خانم گرانپایه. خدا بهشون سلامتی بده.

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

اخبــار مــرتبــط